Edukacja ekologiczna

edukacja-ekologiczna-banerNowa Szkoła zaprasza Państwa do udziału w programie ogłoszonym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi „Moja wymarzona ekopracownia”, skierowanym między innymi do szkół podstawowych.

Celem konkursu jest wytypowanie najlepszych projektów, dzięki którym szkoły stworzą profesjonalną pracownię do przyrody. Pracownia taka powinna charakteryzować się dużą innowacyjnością oraz kreatywnością, a jej wyposażenie wpłynie w znaczący sposób na poprawę nauki przyrody.

W ramach programu możecie Państwo zakupić, między innymi następujący sprzęt: meble (stoły szkolne, krzesła), tablice szkolne, szafy, gabloty ekspozycyjne  i informacyjne, biurka nauczycielskie, stojaki na mapy, plansze, pomoce dydaktyczne związane z edukacją przyrodniczą, biologiczną, ekologiczną, geograficzną i chemiczno-fizyczną, tablice interaktywne, projektory multimedialne, sprzęt audio video, komputery, sprzęt fotograficzny, urządzenia do drukowania.

Szczegóły dotyczące zasad programu oraz kosztów kwalifikowanych odnajdziecie Państwo na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Nowa Szkoła zaprasza do skorzystania z kompleksowej oferty stworzonej do programu „Moja wymarzona ekopracownia” oraz do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi na terenie województwa łódzkiego.

Kontakt:

Ewelina Skarzyńska, tel.: 601 321 797, e-mail: ewelina.skarzynska@nowaszkola.com
Tomasz Skąpski, tel.: 601 232 562, e-mail: tomasz.skapski@nowaszkola.com
Jarosław Stelmasiak, tel. 697 290 079, e-mail: jaroslaw.stelmasiak@nowaszkola.com

Więcej informacji o programie „Moja wymarzona ekopracownia” znajdą Państwo na stronie internetowej http://ekopracownia.com