Finał akcji Lepsze Jutro z RMF FM

W Szkole Podstawowej nr 1 w Kluczborku odbyła się już pierwsza lekcja w nowoczesnej sali matematycznej. Nowa Szkoła jako partner akcji wyposażyła całą pracownię od mebli po nowoczesne narzędzia multimedialne m.in. laptop, drukarkę, projektor krótkoogniskowy i piloty odpowiedzi.
„Za nami już pierwsza lekcja w nowej pracowni. Wszystko poszło znakomicie. Mogliśmy skorzystać z nowych pomocy naukowych. A z tym sprzętem, który otrzymaliśmy w ramach akcji Lepsze Jutro z RMF FM, łatwiej będzie nam sprostać wymaganiom dzieci- przyznaje matematyczka Natalia Liśkiewicz.
A i uczniowie nie kryją radość z nowej pracowni. Stara klasa była taka szaro-bura. Teraz jest super! Całkiem inaczej. I te kolory! Żółte krzesełka- mówili podekscytowani tuż po wejściu do klasy!”

źródło:www.rmf24.pl