Przedszkole i Szkoła Podstawowa

Od ponad 20 lat uczestniczymy w kreowaniu dziecięcego świata edukacji. Z należytą starannością i konsekwencją tworzymy produkty o najwyższej jakości, atrakcyjne zarówno z punktu widzenia naszych najmłodszych odbiorców, jak i doświadczonych pedagogów.

Naszym założeniem jest stworzenie możliwości dla wszechstronnego rozwoju intelektualnego i fizycznego dzieci. Pragniemy być obecni wszędzie tam, gdzie odbywa się proces edukacji. Swoją uwagę koncentrujemy zatem na żłobku, przedszkolu i szkole. Pamiętamy także o rodzicach, którzy w domu chcą stworzyć swoim dzieciom najlepsze warunki dla mądrego i radosnego wzrostu.

Łącząc w spójną całość naszą pasję z wieloletnim doświadczeniem, opieramy się jednocześnie na cennych sugestiach pedagogów i nauczycieli. Proponujemy gotowe rozwiązania, wpływające na jakość i formę dziecięcej edukacji, pamiętając przy tym o spełnieniu dwóch warunków koniecznych – bezpieczeństwie oraz wyśmienitej zabawie.

Poniżej prezentujemy nasz Katalog Główny w wersji elektronicznej:

Meble:

Mała motoryka: