Katalog Maluch+ Opieka Żłobkowa

Okres rozwoju dziecka począwszy od pierwszych chwil na świecie, aż do osiągnięcia trzeciego roku życia, odgrywa zasadniczą rolę w tworzeniu się zdrowej i silnej osobowości małego człowieka. Właściwa opieka i dostarczanie wielu pozytywnych doświadczeń w dzieciństwie, w ogromnym stopniu determinuje postawę dziecka wobec otaczającego je świata i ma wpływ na całe jego późniejsze życie.

Poza troskliwą opieką, ogromne znaczenie dla optymalnego rozwoju dziecka ma również najbliższe otoczenie. Warto dołożyć wszelkich starań, aby wnętrza, w którym przebywają maluchy nie były przypadkowym miejscem pełnym rozmaitych przedmiotów, ale bezpieczną, funkcjonalną i twórczą przestrzenią zapewniającą optymalny rozwój.

Z roku na rok, tworząc produkty dla najmłodszych, stawiamy sobie coraz to większe wyzwania, które mają na celu zapewnienie warunków do swobodnej, radosnej i bezpiecznej aktywności dzieci i okazji do nauki przez zabawę.

Mamy nadzieję, że wyselekcjonowane przez nas produkty będą cenną wskazówką do dalszej pracy z dziećmi i dla dzieci.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym.