Konkurs plastyczny dla dzieci

Z okazji 25 lecia Nowa Szkoła Sp. z o.o. zaprasza dzieci z przedszkoli, grup przedszkolnych i placówek wykonujących rehabilitację społeczną niepełnosprawnych do udziału w konkursie Plastycznym „Logo Nowej Szkoły oczami dziecka”. Konkurs ma na celu rozwój plastyczny i pobudzenie kreatywności dzieci.

Nowa Szkoła Sp. z o.o. chętnie angażuje się w działania charytatywne, ale najbardziej cennym jest dla nas uśmiech dzieci. W konkursie zapraszamy dzieci do przygotowania Logo Nowej Szkoły oczami dziecka.
Do pracy dzieci mogą wykorzystać co im podpowiada wyobraźnia: papier, bibułę, ryż, kaszę, materiał, gazety, korki, kapsle, torby foliowe, pudełka, sznurki, koraliki, kredki itd. Wymiary pracy min. A4

Zapraszając dzieci do konkursu plastycznego jednocześnie chcemy pomóc w wyposażeniu klas lub ośrodków
w których dzieci przebywają na co dzień, aby ułatwić realizację zajęć dydaktycznych. Z placówką, której zostanie przyznana nagroda główna w wysokości 1 500 zł oraz nagroda publiczności w wysokości 500 zł zostanie ustalony zakres wyposażenia wybrany indywidualnie.
Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu. Wszystkie nadesłane na konkurs prace, będzie można oglądać w galerii na stronie: FB/nowaszkola, na którą już dziś zapraszamy
od 8 grudnia 2017
Na prace konkursowe czekamy do 6 grudnia 2017.

Nowa Szkoła Sp. z o.o.