Maluch Plus 2018 – 450 mln na nowe placówki dla najmłodszych dzieci

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło konkurs Maluch Plus 2018 w ramach którego można pozyskać dofinansowanie nawet do 80% kosztów projektu na nowe placówki dla najmłodszych dzieci do lat 3 m.in. żłobki, kluby dziecięce i inne placówki.
O dofinansowanie może starać się osoba prawna, jednostki samorządu terytorialnego oraz uczelnie i współpracujące z nimi podmioty.
Oferty można składać do 17 lub 24 listopada w zależności od rodzaju działalności.
Wszelkie informacje dotyczące konkursu oraz wytyczne znajdują się na stornach Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej www.mpips.gov.pl

OST Maluch 2018 Program

W ramach konkursu Maluch Plus 2018 Nowa Szkoła przygotowała ofertę na kompleksowe wyposażenie placówek dla dzieci do lat 3.
Zapraszamy do kontaktu z Przedstawicielem Handlowym oraz do naszego sklepu internetowego http://sklep.nowaszkola.com/zlobek.html