Nasz pierwszy klient

aktualnosci-nasz-pierwszy-klient-3

Rok 2012 jest dla nas wyjątkowy ponieważ, Nowa Szkoła obchodzi 20 rocznicę działalności firmy. Radością z Naszego Jubileuszu chcielibyśmy podzielić się przede wszystkim z Wami. Z tej okazji przygotowaliśmy loterie w której można wygrać wyposażenie klasy.

20 lat temu, kiedy NS wchodziła na rynek edukacyjny, pierwszym klientem było 26 miejskie Przedszkole przy ul. Potulnej 4 w Łodzi. Zamówienie opiewało na sumę 1 490 000 zł i widniała na niej jedna szafka z serii Klasycznej, która wciąż pozostaje bazową kolekcją naszych mebli przeznaczonych dla klas przedszkolnych.

Z okazji jubileuszu, postanowiliśmy podarować Naszemu pierwszemu klientowi nową wersje tej szafki. Urządziliśmy więc mały happening podczas którego nasi koledzy Joanna , Michał i Alexander przekazali symbolicznie szafkę młodszym o 20 lat kolegom przedszkolakom. Jakże byliśmy zaskoczeni, że kupiona 20 lat temu szafka wciąż się tam znajduje i jest w doskonałym stanie. Oczywiście nie jest już sama ale w towarzystwie innych mebli z naszej szerokiej oferty.

aktualnosci-nasz-pierwszy-klient-1aktualnosci-nasz-pierwszy-klient-2