Nowa Szkoła partnerem akcji Lepsze Jutro

Nowa Szkoła Sp. z o.o. w trosce  o lepsze warunki rozwoju dzieci została partnerem projektu charytatywnego RMF FM Lepsze Jutro. Cykliczna akcja ma pomóc zmienić życie na lepsze. W tym roku odbywa się pod hasłem „Nowoczesna szkoła to lepszy start w przyszłość”. W ramach projektu w pięciu miejscowościach w Polsce szkoły zostaną  wyposażone w nowoczesne pracownie.

Szkoła Podstawowa nr 5 z Boguszowa-Gorców na Dolnym Śląsku, w której obecnie uczy się 350 uczniów, otrzyma nowoczesną multimedialną pracownię polonistyczną. Nowa klasa matematyczna powstanie w Kluczborku w Szkole Podstawowej nr 1. Nowoczesną pracownią komputerową będą cieszyć się dzieci ze szkoły podstawowej nr 4 w Morągu. Profesjonalną pracownię chemiczno-biologiczną otrzymają uczniowie ze szkoły w Raciechowicach a językową w Bukowinie na Lubelszczyźnie.

W ramach programu RMF FM  Lepsze Jutro szkolne sale zostaną wyremontowane i wyposażone m.in. w nowoczesny sprzęt multimedialny, profesjonalne pomoce dydaktyczne oraz w nowe meble m.in. regały, ławki i krzesła.

Przyłączając się do akcji, wierzymy, że uczniowie będą mogli rozwijać swoje zainteresowania, talenty oraz odnosić sukcesy naukowe.