Nowe katalogi MALUCH i Nowa Szkoła w domu już są

aktualnosci-nowe-katalogi-maluch-i-nowa-szkola-w-domu-juz-saZachęcamy do zapoznania się z nowymi katalogami  Maluch i  Nowa Szkola w domu. Obejrzyj online lub skontaktuj się  z  naszymi przedstawicielami.

Maluch to druga edycja katalogu – poradnika dla osób i firm zajmujących się działalnością na rzecz opieki nad dziećmi do lat 3. Znajdą w nim Państwo wiele ciekawych porad i przydatnych informacji na temat  żłobków, warunków ich zakładania w odniesieniu do tzw. ustawy żłobkowej, organizacji opieki nad dziećmi do lat 3 oraz możliwości ich dofinansowania. Dzięki współpracy z ekspertami w dziedzinie dziecięcej nasz poradnik jest bardzo przydatny dla wszystkich tych, którzy planują pracę z Maluchami. Znajdziecie w nim Państwo przykładowe aranżacje, gotowe rozwiązania, pomysły na organizacje przestrzeni dla najmłodszych oraz instrukcje korzystania z pomocy edukacyjnych.

Nowością w tym roku jest katalog Nowa Szkoła w domu, jest on skierowany bezpośrednio do rodziców , którzy pragną stworzyć doskonałą przestrzeń dla swojego dziecka.  Stworzyliśmy dla Państwa specjalną ofertę pełną kolorowych, wyjątkowych zabawek edukacyjnych które nie tylko rozbawią ale również będą uczyć. Możecie mieć pewność, że produkty, które wybierzecie będą doskonałą inwestycją, która na pewno zostanie doceniona przez wasze dzieci jak również przygotują je do dalszych etapów nauki w przedszkolu i szkole.