Nowoczesna pracownia polonistyczna w Boguszowie-Gorce na Dolnym Śląsku

W Szkole Podstawowej nr 5 w Boguszowie-Gorcach na Dolnym Śląsku odbyła się już pierwsza lekcja języka polskiego w ramach akcji charytatywnej Lepsze Jutro z RMF FM, której Nowa Szkoła jest partnerem.
To bez wątpienia będzie najprzyjemniejsza lekcja języka polskiego w kraju- żartowała młodzież. Nawet gramatyka w takiej sali nie jest straszna.
I dla pani będzie lepiej, bo nie będzie musiała chodzić po innych klasach, by przynieść książki czy słowniki. Wszystko będzie na miejscu- dodaje jedna z uczennic.
Ta klasa wygląda jak na filmach. Jest taka ładna. Kolorowa. Super! Bardzo nam się podoba. Teraz już chyba nikt nie będzie narzekał na lekcjach- przyznają w rozmowie z naszym reporterem uczniowie.
Wszystko jest nowe. I szafy, i krzesła. To najpiękniejsza klasa w całej szkole – zachwalają uczniowie. A do tego takie praktyczne- dodaje rezolutnie jedna z uczennic z IV klasy.

źródło www.rmf24.pl