Specjalne Potrzeby Edukacyjne – sprawdź ofertę

Zapraszamy do skorzystania z oferty Specjalne Potrzeby Edukacyjne. Znalazły się w niej staranie wyselekcjonowane pomoce edukacyjne, które pozwolą na zmniejszenie barier wynikających z niepełnosprawności, zaburzeń i deficytów w rozwoju, problemów dziecka w nauce. Nasza propozycja uwzględnia również potrzeby wybitnie uzdolnionych uczniów.

Jednocześnie informujemy, że finansowanie zakupu pomocy pod specjalne potrzeby edukacyjne jest możliwe nie tylko w ramach wydatków na edukację zaplanowanych w rocznym budżecie. Sugerujemy odwiedzenie stron internetowych poświęconych Regionalnym Programom Operacyjnych (RPO). W regulaminie każdego ogłaszanego konkursu skierowanego do konkretnych jednostek edukacyjnych (na określonym etapie edukacyjnym dziecka) znajdziecie Państwo odpowiedź na pytanie czy możecie do niego przystąpić i czy jest możliwy zakup wyposażenia do Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych.

Po więcej szczegółów na temat naszej oferty odsyłamy do sklepu internetowego lub do pliku .pdf.