Aktywna Tablica 2019 – skorzystaj z naszej oferty

Aktywna Tablica 2019. Nowa SzkołaZapraszamy do skorzystania z oferty Nowej Szkoły dotyczącej programu Ministerstwa Edukacji Narodowej mającego na celu rozwijanie szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017–2019: AKTYWNA TABLICA.

Łączna kwota przeznaczona na program w latach 2017–2019 to 279 316 000 złotych, z czego 224 000 000 zł będzie pochodziło z budżetu państwa. Wkład własny organu prowadzącego szkołę wynosi 20%.

W ramach programu rządowego AKTYWNA TABLICA o dofinansowanie mogą wnioskować:

• Publiczne i niepubliczne szkoły podstawowe oraz szkoły artystyczne realizujące kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej.
  • Szkoły i zespoły szkół oraz szkolne punkty konsultacyjne przy przedstawicielstwach dyplomatycznych, urzędach konsularnych i przedstawicielstwach wojskowych Rzeczypospolitej Polskiej działające w ramach Ośrodka Rozwoju Edukacji Polskiej za Granicą.
  • Publiczne szkoły podstawowe w zakładach poprawczych i schroniskach dla nieletnich prowadzonych przez Ministra Sprawiedliwości.

Aktywna Tablica 2019 – rabat na zestawy do -25%!

Poniżej nasza oferta Aktywna Tablica 2019 do obejrzenia w wersji online:

Ofertę można również pobrać w wersji .pdf.

Ponadto wszystkie produkty znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

Uwaga! Ważne informacje:

• Wzór wniosku oraz dokumenty zawierające zasady udziału w programie AKTYWNA TABLICA zostały zamieszczone na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej.
  • Maksymalna kwota wniosku to 17 500 złotych (z wkładem własnym).
  • Wniosek należy złożyć w organie prowadzącym do 04.2019.
  • Organy prowadzące zgłaszają wnioski do wojewodów do 04.2019.
  • Kwalifikacja wniosków nastąpi do 05.2019.
  • Przekazanie wsparcia finansowego przez wojewodę organom prowadzącym (podpisanie umów o udzielenie dotacji): 06.2019.

Środki finansowe zostaną przeznaczone na następujący sprzęt:

• Tablice interaktywne. Tablica z projektorem ultrakrótkoogniskowym lub samą tablicę bez projektora.
  • Projektory. Projektor lub projektor ultrakrótkoogniskowy.
  • Głośniki. Głośniki lub inne urządzenia pozwalające na przekaz dźwięku
  • Monitory interaktywne. Interaktywny monitor dotykowy o przekątnej ekranu co najmniej 55 cali.

Zakupione u nas pomoce dydaktyczne w ramach Programu spełniają następujące warunki:

• Posiadają deklarację CE.
  • Posiadają certyfikat ISO 9001 dla producenta.
  • W przypadku zakupu danego rodzaju pomocy dydaktycznych w więcej niż jednym egzemplarzu, zakupione pomoce dydaktyczne pochodzą od jednego producenta.
  • Komplet urządzeń programowania do obsługi pomocy dydaktycznych danego rodzaju pochodzi od jednego dostawcy.
  • Są fabrycznie nowe (wyprodukowane nie wcześniej niż 9 miesięcy przed dostawą) i wolne od obciążeń prawami osób trzecich.
  • Posiadają dołączone niezbędne instrukcje i materiały dotyczące użytkowania w języku polskim, z tymże w przypadku szkół za granicą te materiały i instrukcje nie muszą być sporządzone w języku polskim.
  • Posiadają okres gwarancji udzielonej przez producenta lub dostawcę nie krótszy niż 2 lata.

Tylko u nas w zestawach Aktywna Tablica otrzymają Państwo:

• Dostawę i montaż z niezbędnymi elementami.
  • Szkolenie.
  • Pomoc techniczną.
  • Robota Codey Rocky.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

Życzymy udanych zakupów!