Andrzejkowe gry i zabawy

Andrzejki obchodzone z 29 na 30 listopada, to stara polska tradycja. Jest to czas wesołej zabawy, w którą można zaangażować nasze dzieciaki. Istnieje wiele sposobów na to, by tego dnia zapewnić dzieciom dużo śmiechu i okazji do radosnej zabawy. Oto kilka propozycji, które możecie wykorzystać podczas nadchodzącego andrzejkowego święta.

Zdaniem historyków, pierwsze wzmianki o andrzejkowych obrzędach, pochodzą już z XVI w. Ludzie wierzyli wtedy, że wigilia świętego Andrzeja jest nocą magiczną, a wróżąc w tym czasie, można poznać swoją przyszłość. Współcześnie, Andrzejki to czas wesołej zabawy, w którą można zaangażować również nasze dzieciaki. Istnieje wiele sposobów na to, by tego dnia zapewnić dzieciom dużo śmiechu i okazji do radosnej zabawy. Oto kilka propozycji, które możecie wykorzystać podczas nadchodzącego andrzejkowego święta.

902-andrzejkowe-gry-i-zabawy-01

902-andrzejkowe-gry-i-zabawy-02

902-andrzejkowe-gry-i-zabawy-03