Autorskie pomoce edukacyjne

Przedstawiamy zestawy autorskich pomocy edukacyjnych, które są świetnym sposobem na urozmaicenie zajęć. Poprzez kreatywny charakter proponowanych aktywności, dzieci zapoznają się z wieloma wyjątkowymi okazjami rozwijając przy tym wyobraźnię i motorykę małą.

Wraz z nadchodzącymi ważnymi wydarzeniami i datami sukcesywnie będą pojawiać się nowe materiały gotowe do pobrania i wydrukowania. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie gdzie będziemy informować o nowych pozycjach wśród kolorowanek i kart pracy.

Zachęcamy również do dzielenia się zdjęciami uzupełnionych pomocy za pośrednictwem wiadomości na wcześniej wspomnianych serwisach społecznościowych.

Dzień Kosmosu

autorskie pomoce edukacyjne

Dzień kosmosu to święto ustanowione z inicjatywy amerykańskich astronautów. Jest on upamiętnieniem odbytych misji w kosmosie oraz inspiracją dla naukowców do kontynuowania pracy i odkrywania nowych niesamowitych zjawisk kosmicznych.

Poniżej znajdują się kolorowanki związane z Dniem Kosmosu. Po kliknięciu w miniatury, otworzy się plik PDF do pobrania.

autorskie pomoce edukacyjne autorskie pomoce edukacyjne  autorskie pomoce edukacyjneautorskie pomoce edukacyjne

Dzień dobrych uczynków

Święto to poświęcone jest miłym gestom, które możemy wykonać dla naszych najbliższych i nie tylko. Warto tego dnia sprawić swoimi czynami aby na czyjejś twarzy zagościł uśmiech.

Zachęcamy do pobrania specjalnie przygotowanej na ten dzień listy dobrych uczynków. Po kliknięciu w miniaturę, otworzy się plik PDF do pobrania.