Bezpieczny Powrót do żłobka, przedszkola i szkoły z Nową Szkołą

Bezpieczny Powrót 2020. Nowa SzkołaW nadchodzącym roku szkolnym istotne będzie zachowanie higieny. Polecamy Państwu produkty znajdujące się w sekcji OCHRONA OSOBISTA, które rekomenduje GIS oraz MEN – między innymi osłony antywirusowe, dyspensery do środków odkażających, maseczki, przyłbice, ozonatory, lampy bakteriobójcze czy termometry.

Zaprojektowanie bezpiecznej, przyjaznej dziecku, a zarazem przyjemnej i kolorowej sali żłobkowej przedszkolnej czy szkolnej to wyzwanie na nadchodzący rok szkolny.

Najnowsza broszura Nowej Szkoły dedykowana jest bezpiecznemu powrotowi do żłobka, przedszkola i szkoły. Podpowiadamy w nim jak poradzić sobie z aranżacją i przestrzeni z wykorzystaniem tych elementów wyposażenia, pomocy naukowych i zabawek, które spełniają normy bezpieczeństwa i higieny.

Przedstawiamy szeroki wybór produktów oznaczonych symbolem Szybka dezynfekcja.

Polecamy pianki, krążki do siedzenia, materace i kąciki zabaw wykonane z bezpiecznych, łatwych do utrzymania w czystości materiałów, oraz łóżeczka, stoliki, krzesełka i krzesełka do karmienia wykonane z tworzyw sztucznych, które można czyścić bez obawy utraty jakości. Oferujemy również nasze wyjątkowe zabawki, które można dezynfekować po każdorazowym użyciu.

BEZPIECZNY POWRÓT TYLKO Z NOWĄ SZKOŁĄ – sprawdź ofertę

Bezpieczny powrót do żłobka, przedszkola i szkoły 2020. Nowa Szkoła

ISTOTNE WSKAZÓWKI:

  1. Podziel salę na strefy zabawy i wyciszenia.
  2. Używaj takich mebli zabawek i wyposażenia, które można zdezynfekować wskazanymi środkami odkażającymi.
  3. Pozbądź się z sali przedmiotów wykonanych z tkaniny.
  4. Zwróć baczną uwagę na tworzywo, z którego wykonane są stoły i krzesła.
  5. Wybierz piankowe siedziska i krążki.
  6. Często używaj płynów do dezynfekcji.
  7. Powieś w łazience plakat z instrukcją mycia rąk.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi, których pełna lista znajduje się TU.

Zamówienia można przesyłać również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem: sklep.nowaszkola.com