Dobre Krzesło – nowość w naszej ofercie

dobre-krzeslo-newsW przedszkolu oraz szkole dzieci dość długi czas spędzają siedząc w ławkach lub przy stoliku. Podczas posiłku, zajęć lekcyjnych, plastycznych, a nawet grając w gry planszowe czy układając puzzle, najwygodniej jest im usiąść na krześle i rozłożyć wszystkie potrzebne przedmioty przed sobą. Suma czasu spędzonego w ciągu dnia w pozycji siedzącej jest więc dosyć duża, dlatego tak ważny jest komfort, jaki powinny zapewniać dzieciom właściwie dobrane meble.

Tym, co charakteryzuje i zarazem wyróżnia Dobre Krzesło, są zaokrąglone brzegi i wygodne wyprofilowane oparcie, stymulujące właściwą pozycję miednicy jako podstawy kręgosłupa. Siedzisko wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego jest puste w środku. Dzięki temu tworzy się tzw. płaszcz termiczny zapewniający delikatną amortyzację i izolację. Stabilna, wytrzymała konstrukcja wykonana z wysokiej jakości materiałów, pozwala zaś cieszyć się komfortem powiązanym z profilaktyką zdrowia.

Wygodne, stabilne, odpowiednio wyprofilowane krzesła o właściwej wysokości, pozwalają dzieciom na dłużej skupić uwagę i zachować koncentrację nad wykonywanym zadaniem, a przede wszystkim wypracować właściwą pozycję ciała, będącą warunkiem zdrowego rozwoju oraz prawidłowej postawy ciała teraz i w przyszłości.

Dobre Krzesła znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.