Dobry Start 300 – wyprawka szkolna dla Twojego dziecka

Od 1 lipca 2018 roku rusza nowy program rządowy Dobry Start, w ramach którego każdy uczeń rozpoczynający naukę w szkole podstawowej aż do ukończenia 18 roku życia (lub 20 roku życia w przypadku kontynuowania rozpoczętej przed ukończeniem 18 lat nauki w danej szkole) otrzyma 300 złotych dofinansowania do wyprawki szkolnej. Natomiast dzieciom niepełnosprawnym uczącym się w szkole, świadczenie będzie przysługiwało nie dłużej niż do ukończenia 24 roku życia (niezależnie od daty rozpoczęcia nauki w danej szkole).

Wnioski w sprawie wypłaty świadczenia będzie można składać drogą internetową od 1 lipca br. poprzez portal Emp@tia lub w formie papierowej od 1 sierpnia w urzędach gmin, MOPS lub wydziałach świadczeń.

Zapewnij swojemu dziecku Dobry Start z Nową Szkołą!

Z myślą o Waszych dzieciach przygotowaliśmy ofertę najwyższej jakości materiałów plastycznych, piórników i tornistrów, które stanowią niezbędne wyposażenie dla każdego ucznia. Znajdą ją Państwo poniżej w wersji elektronicznej:

Ponadto ofertę Dobry Start 300 mogą Państwo obejrzeć w naszym sklepie internetowym lub pobrać w wersji .pdf.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

Życzymy udanych zakupów!