Specjalne Potrzeby Edukacyjne. Film. Nowa Szkoła

Drukarka 3D NS Digital – Creality Sermoon V1 Pro

Prezentujemy Państwu 7 krótkich filmów instruktażowych poświęconych drukarce 3D, filamentom i sposobowi obsługi urządzenia. Każdy z poniższych materiałów przedstawia kompendium wiedzy na temat samego urządzenia, oprogramowania do obsługi drukarki oraz wydruków 3D.

W materiałach kolejno pokazana jest metoda wypakowania produktu, zawartość zestawu, konfiguracja urządzenia, materiały eksploatacyjne i sposób ich zainstalowania w drukarce 3D, procedura przeprowadzania pierwszego wydruku i instalacja dedykowanego oprogramowania na komputerze do obsługi wydruków 3D.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi wideoinstrukcjami.

W razie pytań, nasi Reprezentanci oraz Biuro Obsługi Klienta są do Państwa dyspozycji.

 Rozpakowywanie drukarki

Drukarka Creality i jej wyposażenie

Konfiguracja drukarki

Materiały eksploatacyjne – filamenty

Zakładanie filamentu

Pierwszy wydruk

Instalacja Slicera Creality i konfiguracja