Dzień pluszowego misia

Dzień Pluszowego Misia 2023. Nowa Szkoła25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Przytulanki towarzyszą dzieciom podczas najważniejszych chwil, takich jak pierwsze dni w żłobku lub przedszkolu oraz pomagają maluchom spokojnie usnąć. Mały pluszowy przyjaciel wyzwala mnóstwo pozytywnych emocji. Z tej okazji udostępniamy dzieciom kartę pracy z misiem w roli głównej, którego można narysować a następnie wypełnić ulubionym kolorem przy pomocy kredek lub farb.

Karta pracy z misiem w roli głównej do pobrania

Kliknij w grafikę, aby pobrać PDF z kartą pracy

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego pod adresem sklep.nowaszkola.com oraz kontaktu z przedstawicielami handlowymi. Zachęcamy także do obserwowania profilów Nowej Szkoły na Facebooku i Instagramie. Za ich pośrednictwem będziemy systematycznie dzielić się z Państwem szczegółami o naszych nowościach.