EDUMATA – wielofunkcyjna mata edukacyjna

EduMata. Aktualności. Nowa SzkołaZachęcamy już dziś do zapoznania się z naszym produktem o nazwie EduMata (wielofunkcyjną matą edukacyjną dla klas 1-4 oraz dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi). Charakteryzuje się on łatwością modyfikowania i dostosowania tematyki treści do możliwości i potrzeb odbiorcy. Dwustronne przewijane panele tematyczne pozwalają na pracę na materiale związanym m.in. z: arytmetyką, czasem, gramatyką, fonetyką i składnią.

Więcej na temat EduMaty znaleźć mogą Państwo w naszym sklepie internetowym.

Zobacz ofertę EduMata w wersji online:

Ofertę można również pobrać w wersji .pdf.

Czym jest EduMata?

Jest kolorowym, certyfikowanym dywanem edukacyjnym służącym do nauki poprzez zabawę. Znajdujące się u góry dywanika panele umożliwiają pracę z zakresu:

• podstaw programowania;
  • edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej, muzycznej, społecznej;
  • ilustrację innych treści i zadań w sposób logiczno-matematyczny;
  • grę w warcaby i szachy.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

Życzymy udanych zakupów.