Gleba – zestaw materiałów i scenariuszy do doświadczeń

Zestaw Gleba. Nowa Szkoła

Gleba to zestaw eksperymentalny do obserwacji i analizy jakości gleby, który został opracowany z myślą o działaniach praktycznych w warunkach szkolnych podczas zajęć chemii, biologii czy edukacji ekologicznej. Umożliwia przeprowadzenie doświadczeń pozwalających lepiej poznać i zrozumieć funkcjonowanie środowiska glebowego. Niezbędne wyposażenie zestawu umożliwia przeprowadzenie 28 badań laboratoryjnych i terenowych, których opis przedstawiono w załączonej instrukcji wraz z kartą doświadczenia lub obserwacji. Realizacja proponowanych doświadczeń przebiega zgodnie z zasadą uczenia się przez rozwiązywanie problemów.

Wyposaż z nami pracownię chemiczną, biologiczną i przyrodniczą!

Poniżej oferta na zestaw Gleba w wersji online:

Ofertę można również pobrać w wersji .pdf.

Zestaw Gleba kupić można bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

Życzymy udanych zakupów.