I Ogólnopolski Konkurs na najciekawszą konstrukcję z klocków Morphun – wyniki

morphunkonkurs-artykułPragniemy poinformować, że po burzliwych obradach Kapituły, udało się nam wyłonić trzech zwycięzców oraz przyznać pięć wyróżnień w Konkursie na najciekawszą konstrukcję z klocków Morphun.

Uczestnikami konkursu mogły być przedszkola, szkoły i świetlice działające na terenie Rzeczypospolitej Polskiej lub osoby indywidualne. Wiek dzieci biorących udział w zabawie musiał zaś mieścić się w przedziale od 3 do 10 lat. Stworzoną pracę należało uwiecznić na zdjęciu lub filmiku, a następnie wysłać na adres mailowy nowaszkola@nowaszkola.com do dnia 30.10.2014 roku do godziny 24:00. Łącznie w konkursie wzięło udział 92 prace.

Nagrodą główną w konkursie był podwójny zestaw klocków Morphun Junior 3 oraz Morphun Rainbow Junior lub równoważny bon o wartości 716 zł uprawniający do zakupu produktów z aktualnego katalogu firmy Nowa Szkoła. Za zajęcie drugiego miejsca przewidziana była nagroda w postaci zestawu klocków Morphun Junior 2 oraz Morphun Rainbow Junior lub bon o wartości 254 zł. Trzecie miejsce premiowane było nagrodą w postaci zestawu klocków Morphun Junior Starter oraz Morphun Rainbow Junior lub bonem o wartości 193 zł.

Oprócz tego, firma Nowa Szkoła przewidziała pięć wyróżnień. Jednym z nich była Nagroda Internautów (otrzymała je praca, która uzyskała największą ilość „polubień” w serwisie Facebook pod swoją pracą). Nagrodą za wyróżnienie jest zestaw klocków Morphun Technik.

W skład Kapituły Konkursu weszli: Colin Simonds, Dobromiła Szczygielska, Michel Macardier, Bogusława Bagłaj, Tomasz Rajca, Raymond Simonds, Manju Hirani i Piotr Potasiak.

Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców:

I miejsce:

„Prawie jak wieża Eiffla”, twórcy: Gosia, Asia i Kasia (lat 5 – 9 lat), opiekun: Irena Dolińska

II miejsce:

 „Ogród pomysłów”, twórcy: Pomysłowi ogrodnicy z Ostrołęki, placówka: Kultownia Ostrołęka, opiekun: Bogusława Ponistera

III miejsce:

„Zasiedlanie kosmosu”, twórcy: Dzieci z Ogniska Wychowawczego w Stryszawie, placówka: Ognisko Wychowawcze w Stryszawie, opiekun: Joanna Wilgierz

I wyróżnienie:

 „Plac zabaw z karuzelą i konikami”, twórcy: „Słoneczka” (lat 7 – 10), placówka: Ognisko Wychowawcze w Stryszawie, opiekun: Joanna Wilgierz

II wyróżnienie:

 „Nasza pani wychowawczyni”, twórcy:  „Super dzieciaki” (lat 7 – 9), placówka: Ognisko Wychowawcze w Stryszawie, opiekun: Joanna Wilgierz

III wyróżnienie:

 „7”, twórcy: Wiktor Gogolewski – Kąsiel (lat 5) i Zofia Koziarska (lat 4), placówka: Przedszkole Miejskie nr 129 w Łodzi, opiekun: Magdalena Śliwińska

IV wyróżnienie:

 „Niezwykły dinozaur”, twórcy: Dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Gozdawie, placówka: Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gozdawie, opiekun: Adriana Biniek

V wyróżnienie (Nagroda Internautów – 450 polubień na profilu FB):

 „Helikopter”, twórca: Kuba (lat 5), placówka Przedszkole Samorządowe nr 1 w Zelowie, opiekun: Alicja Balcerzak

Byliśmy pozytywnie zaskoczeni ilością zgłoszeń dlatego też postanowiliśmy przyznać  każdemu uczestnikowi (placówce oraz osobie prywatnej) kupon rabatowy w wysokości 25% na dowolny zestaw klocków Morphun.

O możliwości i zasadach realizacji kuponu oraz o odbiorze nagród uczestnicy zostaną poinformowani w przyszłym tygodniu drogą mailową lub telefoniczną.

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu. Szczegóły już wkrótce.