I Ogólnopolski Konkurs na najciekawszą konstrukcję z klocków Morphun

morphunkonkurs-artykulUwaga Dzieciaki! Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszą konstrukcję z klocków Morphun! Projekt możecie wykonać samodzielnie, zrobić to z ulubioną koleżanką lub kolegą, albo zaprosić do wspólnej zabawy wielu swoich przyjaciół i wspólnie z nimi stworzyć niepowtarzalną budowlę! Na konstruktorów najwspanialszych budowli czekają wielkie zestawy morphunowych klocków!

Uczestnikami konkursu mogą być przedszkola, szkoły i świetlice działające na terenie Rzeczpospolitej Polskiej lub osoby indywidualne. Wiek dzieci biorących udział w zabawie musi zaś mieścić się w przedziale od 3 do 10 lat. Stworzoną pracę należy uwiecznić na zdjęciu lub filmiku i wysłać do nas na adres mailowy nowaszkola@nowaszkola.com do dnia 30.10.2014 roku do godziny 24:00, w treści maila wpisując „Konkurs Morphun”.

Nagrodą główną w konkursie jest podwójny zestaw klocków Morphun Junior 3 oraz Morphun Rainbow Junior lub równoważny bon o wartości 716 zł uprawniający do zakupu produktów z aktualnego katalogu firmy Nowa Szkoła. Za zajęcie drugiego miejsca przewidziana jest nagroda w postaci zestawu klocków Morphun Junior 2 oraz Morphun Rainbow Junior lub bon o wartości 254 zł. Trzecie miejsce premiowane jest nagrodą w postaci zestawu klocków Morphun Junior Starter oraz Morphun Rainbow Junior lub bonem o wartości 193 zł.

Oprócz tego, firma Nowa Szkoła przewidziała pięć wyróżnień. Jednym z nich będzie wyróżnienie Internautów (otrzyma je praca, która uzyska największą ilość „polubień” w serwisie Facebook pod swoją pracą). Nagrodą za wyróżnienie będzie zestaw klocków Morphun Technik.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie konkursu. Zapraszamy do udziału!