Intuicyjne multimedia bawią i uczą – sprawdź ofertę

Intuicyjne multimedia bawią i uczą. Nowa Szkoła

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Intuicyjne multimedia bawią i uczą, która została przygotowana z myślą o placówkach przedszkolnych oraz dla klas I – III szkoły podstawowej! Znajdą w niej Państwo programy wchodzące w skład takich serii jak „Matematyka bez reszty” czy „Metoda projektu”. Oprogramowanie kwalifikują się do projektów: dofinansowania unijne w regionach, fundusze gmin i samorządów, rezerwy oświatowej (pomoce dydaktyczne), sprzęt do placówki (razem z tablicami interaktywnymi i komputerami), dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, pomoc psychologiczno-pedagogiczna (na zajęcia dodatkowe).

Poniżej można zobaczyć wspomnianą ofertę w wersji online:

Ofertę Intuicyjne multimedia bawią i uczą mogą Państwo również pobrać w wersji .pdf.

Wypróbuj wersję demonstracyjną naszych programów

Poniżej znaleźć można wersje demonstracyjne opisywanych programów:

Metoda Projektu:

Matematyka Bez Reszty:

Polecamy przed zakupem danego produktu wcześniej zapoznać się z jego funkcjonalnością – jest to najlepszy sposób na sprawdzenie, czy spełni on Państwa oczekiwania.

Dodatkowe Materiały Świąteczne – skorzystaj już dziś!

Zachęcamy również do pobrania dodatkowych materiały świątecznych (do pokolorowania, wycięcia i złożenia). Wystarczy kliknąć w jedną z załączonych niżej miniaturek i pobrać specjalny plik .pdf.

 

 

 

Programy multimedialne dla placówek przedszkolnych i klas I – III

Zapraszamy ponadto do naszego sklepu internetowego, gdzie można w prosty i przyjemny sposób zakupić opisywane produkty.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

Życzymy udanych zakupów.