Inwestycje w oświacie. Nowy katalog Meble dla Edukacji 2022/2023 już dostępny.

Przedstawiamy Państwu nowy katalog Nowej Szkoły Meble dla Edukacji 2022/2023. Na jego stronach zawarliśmy flagowe produkty takie jak: meble, stoły, ławki, krzesła, szatnie, kształtki rehabilitacyjne, miękkie siedziska i wiele innych.

Nasze 30-letnie doświadczenie umożliwia nam szybką i sprawną reakcję na potrzeby szybko zmieniającej się rzeczywistości w placówkach oświaty. Wykwalifikowani projektanci, nowoczesna fabryka Nowej Szkoły i wykorzystywanie materiałów z najwyższej półki sprawia, że meble sygnowane naszym logo są bezpieczne, proste w montażu oraz funkcjonalne.

Przy okazji premiery katalogu Meble dla Edukacji 2022/2023 przypominamy o trwającym rządowym programie „Inwestycje w oświacie”, który kierowany jest do przedszkoli, szkół niesamorządowych. Program ten obejmuje finansowanie lub dofinansowanie kosztów realizacji remontów i inwestycji,  suma dotacji celowej wynosi ok. 100 mln zł a wnioski można składać jeszcze do 31 października 2022 roku.

Kompleksowe wyposażenie dla żłobków, przedszkoli i szkół

Priorytetem dla nas jest kreowanie przyjaznych przestrzeni dla dzieci i młodzieży umożliwiającym przyjemny i efektywny proces edukacji. Ponadczasowa stylistyka oferowanych mebli pozwala tworzenie niebanalnych aranżacji sal. Nasza oferta zawiera także asortyment przygotowany z myślą o potrzebach osób starszych.

Kolejnym elementem naszej ciągle poszerzającej się oferty są meble piankowe. Wśród nich znajdują się kanapy, krążki, pufy, kształtki rehabilitacyjne i materace, które idealnie sprawdzą się w miejscach relaksu, na szkolnych korytarzach czy salach gimnastycznych.

Priorytetem jest dla nas najwyższa jakość

Niezmiennie od wielu lat dbamy o najwyższe standardy, a doskonałą jakość naszych produktów potwierdzają międzynarodowe certyfikaty i nagrody. Stoły i krzesła z naszej oferty spełniają normy odpowiednie dla tego typu mebli dla placówek edukacyjnych: PN-EN 1729-1, PN-EN 1729-2. Pozostałe meble spełniają normy określone w swoich certyfikatach: PN-EN 14749, PN-EN 16121, PN-EN 16122, PN-EN 12221-1, PN-EN 14073-2, PN-EN 716-1.

Kliknij tutaj lub w okładkę katalogu, aby zobaczyć ofertę.

Zachęcamy do skorzystania ze Strefy Projektu

Bardzo szczegółowe opisy produktów, potrzebne do stworzenia specyfikacji wyposażenia, zamieściliśmy na specjalnie przygotowanej platformie nazwanej STREFA PROJEKTU. Znajdą Państwo na niej dokładne wymiary wyposażenia, rodzaje płyt meblowych, materiałów, surowców, tkanin, wypełnień oraz pełną kolorystykę. Zamieszczony kod QR ułatwi Państwu przeniesienie się bezpośrednio do szczegółowego opisu produktu w STREFIE PROJEKTU.