Już jest… nasz najnowszy katalog 2014/2015!

katalog2014-juz-jestDziś w Państwa ręce oddajemy nasz długo oczekiwany, najnowszy Katalog 2014/2015. Znajdziecie w nim Państwo zarówno dobrze znane i cenione propozycje, jak również ogromną liczbę nowości, starannie wyselekcjonowanych i dostosowanych pod kątem potrzeb Dzieci oraz oczekiwań Opiekunów.

Struktura katalogu

Naszym głównym założeniem było, by niniejszy katalog stanowił dla Państwa swoisty przewodnik, który z jednej strony pozwoli zapoznać się z naszą szeroką a jednocześnie zindywidualizowaną ofertą, z drugiej zaś – ułatwi wybór produktów najlepiej komponujących się z Państwa oczekiwaniami.

Katalog otwiera zestawienie działów wraz z przyporządkowanymi do nich kolorami, ułatwiającymi identyfikację. Tuż pod nim znajduje się legenda użytych w katalogu oznaczeń. Dalej zamieściliśmy propozycje aranżacji najważniejszych pomieszczeń w przedszkolu i szkole wraz z wykorzystaniem produktów znajdujących się w dalszej części katalogu. Na kolejnych stronach będziecie Państwo mogli zapoznać się z kolorystyką i rodzajami certyfikowanych materiałów, używanych przez nas do produkcji mebli. Następną część stanowi już usystematyzowana w 8 działów oferta naszych produktów. Dodatkowo w wielu miejscach w katalogu pojawia się mądra sowa  Radzimił, która podzieli się z Państwem swoimi cennymi wskazówkami.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Nowej Szkoły!