Katalog Laboratoria Przyszłości już dostępny

Laboratoria Przyszłości

 

Nowy Katalog Laboratoria Przyszłości już dostępny.

Przedstawiamy Państwu nasz nowy katalog, który został rzetelnie przygotowany w odpowiedzi na rządowy projekt „Laboratoria Przyszłości”. W publikacji znajduje się starannie przygotowana i wyselekcjonowana oferta bogata w produkty, które pomogą stworzyć nowoczesne szkoły. Doboru artykułów dokonaliśmy w oparciu o  katalog MEiN, o nasze doświadczenie w wyposażaniu szkół oraz o liczne konsultacje z metodykami.

Dzięki sukcesowi, jaki odniósł program „Laboratoria Przyszłości”, zostanie on rozszerzony na wszystkie szkoły podstawowe. Z programu rządowego, po zatwierdzeniu rozszerzenia przez Radę Ministrów, skorzystać będą mogły szkoły prowadzone przez organizacje pozarządowe, osoby prawne i fizyczne oraz ministrów, a także polskie szkoły za granicą. W ich wypadku wsparcie oraz katalog wyposażenie nie ulegną zmianie.

Kliknij poniższy katalog, aby zobaczyć ofertę.

katalog laboratoria przyszłości

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz założeniami programu Laboratoria Przyszłości na naszej stronie internetowej.

Zachęcamy również do śledzenia naszej strony poświęconej projektowi oraz naszych social mediów po więcej informacji.