Katalog Maluch 2014/2015

maluch-2014-duzyInformujemy, że już wkrótce rozpoczniemy wysyłkę naszego najnowszego Katalogu Maluch 2014/2015! Na jego pierwszych stronach znajdziecie Państwo podstawowe informacje dotyczące zasad funkcjonowania placówek sprawujących opiekę nad dziećmi do 3 lat tj. żłobka, klubu malucha oraz opiekuna dziennego. Będziecie też Państwo mogli zapoznać się z przygotowanymi przez nas propozycjami aranżacji wszystkich wymienionych pomieszczeń, wraz z wykorzystaniem wyselekcjonowanych produktów z oferty Nowej Szkoły. Dalszą część katalogu stanowi oferta właściwa, dedykowana zarówno najmłodszym jak i ich opiekunom.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem w wersji online, a w razie jakichkolwiek pytań, do konsultacji z naszymi przedstawicielami.