Katalog Maluch + Opieka Żłobkowa 2018/2019

Dzieciństwo to czas wszechstronnego rozwoju, chęć poznawania świata, ale przede wszystkim chwile spędzone na beztroskiej zabawie. To także czas wielu wyzwań, dynamicznych osiągnięć i nauki wielu wzorców, które w przyszłości znajdą odzwierciedlenie w życiu dorosłym każdego malucha. Warto podkreślić, że od tego jak dziecko wejdzie w nową rzeczywistość, zależeć będą relacje z otoczeniem w późniejszym jego życiu.

Nowa Szkoła chcąc wspierać te naturalne procesy, współtworzyć sprzyjające warunki do zabawy i nauki dla najmłodszych dzieci opracowała bogatą ofertę profesjonalnych elementów wyposażenia wnętrz, niezbędnych w każdym żłobku czy klubie malucha. Wśród nich znalazły się m.in. akcesoria do karmienia, łóżeczka, materace oraz pościel. W ofercie znajdziecie Państwo również propozycje gotowych zestawów meblowych do sal oraz szatni. Zaprojektowane przez nas meble modułowe dają możliwość wielu kombinacji zarówno w kwestii koloru, rodzaju wykończenia jak i zestawiania poszczególnych elementów. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy również ergonomiczne krzesła, stoliki i kolorowe dywany. Ważną część naszego asortymentu stanowią zabawki edukacyjne, pomoce dydaktyczne oraz materiały plastyczne.

Katalog Maluch + Opieka Żłobkowa 2018/2019:

Wstęp:

Meble:

Mała Motoryka:

Kształcenie i Wychowanie:

Działania Artystyczne:

Zabawki:

Duża Motoryka:

Zakończenie:

PARTNERZY