Katalog Maluch + Opieka Żłobkowa 2018/2019 – zobacz

Katalog Maluch + Opieka Żłobkowa 2018/2019. Nowa Szkoła

Dzieciństwo to czas wszechstronnego rozwoju, chęć poznawania świata, ale przede wszystkim chwile spędzone na beztroskiej zabawie. To także czas wielu wyzwań, dynamicznych osiągnięć i nauki wielu wzorców, które w przyszłości znajdą odzwierciedlenie w życiu dorosłym każdego malucha. Warto podkreślić, że od tego jak dziecko wejdzie w nową rzeczywistość, zależeć będą relacje z otoczeniem w późniejszym jego życiu.

Nowa Szkoła chcąc wspierać te naturalne procesy, współtworzyć sprzyjające warunki do zabawy i nauki dla najmłodszych dzieci opracowała bogatą ofertę profesjonalnych elementów wyposażenia wnętrz, niezbędnych w każdym żłobku czy klubie malucha. Wśród nich znalazły się m.in. akcesoria do karmienia, łóżeczka, materace oraz pościel. W ofercie znajdziecie Państwo również propozycje gotowych zestawów meblowych do sal oraz szatni. Zaprojektowane przez nas meble modułowe dają możliwość wielu kombinacji zarówno w kwestii koloru, rodzaju wykończenia jak i zestawiania poszczególnych elementów. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy również ergonomiczne krzesła, stoliki i kolorowe dywany. Ważną część naszego asortymentu stanowią zabawki edukacyjne, pomoce dydaktyczne oraz materiały plastyczne.

Poniżej znajdą Państwo Katalog Maluch + Opieka Żłobkowa 2018/2019 w wersji online:

Kompleksowa oferta spełniająca warunki realizacji kolejnego etapu rządowego programu Maluch+ 2019

Przygotowana przez nas oferta spełnia warunki realizacji kolejnego etapu rządowego programu Maluch+ 2019 na dofinansowanie działań na rzecz rozwoju i utrzymania infrastruktury opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, tj. żłobków, klubów dziecięcych i miejsc u dziennych opiekunów. Program realizowany jest w jednej edycji, na którą składają się 4 moduły. O wsparcie finansowe mogą ubiegać się wszystkie podmioty działające na podstawie ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3, tj.: jednostki samorządu terytorialnego, osoby fizyczne, osoby prawne (w tym uczelnie) i jednostki organizacyjne, które nie posiadają osobowości prawnej.

Oferty można składać w formie pisemnej do właściwego Urzędu Wojewódzkiego lub w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy ePUAP na konto właściwego Urzędu Wojewódzkiego w następujących terminach:

  • dla modułu 1. do 24 listopada 2018 r.
  • dla modułu 2. do 17 listopada 2018 r.
  • dla modułu 3. do 17 listopada 2018 r.
  • dla modułu 4. do 17 listopada 2018 r.

Wyniki konkursu dla wszystkich modułów zostaną podane do dnia 31 stycznia 2019 r. do publicznej wiadomości na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Katalog Maluch + Opieka Żłobkowa 2018/2019 można również pobrać w wersji .pdf. Ponadto wszystkie produkty znajdują się w naszym sklepie internetowym.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

Życzymy udanych zakupów.