Katalog Maluch+ Opieka Żłobkowa 2019/2020

Przygotowana przez nas oferta spełnia warunki realizacji kolejnego etapu rządowego programu Maluch+ 2019 na dofinansowanie działań na rzecz rozwoju i utrzymania infrastruktury opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, takich jak: żłobki, kluby dziecięce, miejsca u dziennych opiekunów. Prezentowany katalog produktów jest zgodny z rekomendacjami asortymentu w projekcie Maluch+ 2019.

Kreowanie świata dziecka od pierwszych dni życia jest fundamentem, na bazie którego kształtują się podstawowe zdolności psychiczne i fizyczne oraz umiejętności społeczne. Bardzo ważna jest przestrzeń, jaką w tym okresie zapewnimy dziecku do realizowania potrzeb i wszechstronnego rozwoju.

Chcąc tworzyć razem z Państwem rzeczywistość opartą na mądrej i kreatywnej zabawie, przepełnionej innowacyjnymi aktywnościami dla maluszków przygotowaliśmy wiele nowości. Przyjazną atmosferę, kolorowy wystrój wnętrz, bezpieczne sale zapewnią gotowe aranżacje meblowe oraz ergonomiczne krzesła, stoliki i barwne dywany. Bogata oferta sprawdzonych i trwałych zabawek rozbudzi naturalne pragnienie zdobywania wiedzy, odkrywania świata i gromadzenia doświadczeń. W rozwijaniu wyobraźni oraz zdolności kreatywnego myślenia pomocne będą zabawki o charakterze edukacyjnym i materiały plastyczne.

Na stronach katalogu znajdziecie Państwo również propozycje wyposażenia dedykowanego najmłodszym dzieciom. Wśród nich znalazły się m.in. akcesoria do karmienia, łóżeczka, materace oraz pościel.

Katalog Maluch+ Opieka Żłobkowa 2019/2020:


Obejrzyj Katalog Maluch+ Opieka Żłobkowa 2019/2020:

Katalog Maluch + Opieka Żłobkowa 2019/2020. Wstęp:

Katalog Maluch + Opieka Żłobkowa 2019/2020. Meble:

Katalog Maluch + Opieka Żłobkowa 2019/2020. Mała Motoryka:

Katalog Maluch + Opieka Żłobkowa 2019/2020. Kształcenie i Wychowanie:

Katalog Maluch + Opieka Żłobkowa 2019/2020. Działania Artystyczne:

Katalog Maluch + Opieka Żłobkowa 2019/2020. Zabawki:

Katalog Maluch + Opieka Żłobkowa 2019/2020. Duża Motoryka:

Katalog Maluch + Opieka Żłobkowa 2019/2020. Ogólne Warunki Gwarancji:

PARTNERZY