Katalog Meble dla Edukacji na rok 2019/2020 już dostępny!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, z radością oddajemy w Państwa ręce nowy katalog – Meble dla Edukacji. W niniejszej publikacji znajdują się flagowe produkty Nowej Szkoły: meble, stoły, ławki, krzesła, szatnie, kształtki rehabilitacyjne, miękkie siedziska i wiele innych.

Ponadto katalog został wzbogacony o prezentacje produktów. Zawierają one szczegółowe opisy z uwzględnieniem zastosowania w konkretnych projektach. Wspomniane prezentacje zostały oparte na wieloletnim doświadczeniu w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji. Liczymy, że opisywana publikacja będzie dla Państwa źródłem inspiracji oraz wielu oryginalnych pomysłów.

Katalog Meble dla Edukacji 2019/2020

Meble dla Edukacji. Okładka. Nowa Szkoła

Więcej na temat Katalogu Meble dla Edukacji na rok 2019/2020 znaleźć można tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów!