Katalog Meble dla Edukacji 2019/2020

W niniejszej publikacji znajdują się nasze flagowe produkty: meble, stoły, ławki, krzesła, szatnie, kształtki rehabilitacyjne, miękkie siedziska i wiele innych.

Nowa Szkoła jest wiodącym producentem mebli żłobkowych, przedszkolnych i szkolnych. Pracuje dla nas zespół pełnych pasji projektantów, a wzornictwo odpowiada bezpieczeństwu użytkowników oraz najnowszym trendom rynku. Różnorodność projektów, ich dostosowanie do rodzaju placówki oraz wieku użytkownika i bogata kolorystyka czynią z Nowej Szkoły eksperta w produkcji mebli.

Nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem a każdy produkt sygnowany logiem Nowej Szkoły spełnia standardy bezpieczeństwa i jakości. Niezmiennie od wielu lat dbamy o najwyższe standardy, a doskonałą jakość naszych produktów potwierdzamy międzynarodowymi certyfikatami i nagrodami.

Każdego roku wprowadzamy do oferty nowe kolekcje mebli oraz odświeżamy asortyment dodatków. Proponujemy szereg rozwiązań i inspirujących propozycji, które pozwolą zaaranżować przyjazną i funkcjonalną przestrzeń.

Prezentacje produktowe zawierają opisy z uwzględnieniem zastosowania w konkretnych projektach oparte na wieloletnim doświadczeniu w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji. Liczymy, że znajdą tu Państwo źródło inspiracji oraz wiele oryginalnych pomysłów.

Katalog Meble dla Edukacji 2019/2020:

Meble dla Edukacji. Okładka. Nowa Szkoła

Pobierz w wersji .pdf: Katalog Meble dla Edukacji 2019-2020


Obejrzyj Katalog Meble dla Edukacji 2019/2020

Katalog Meble dla Edukacji 2019/2020. Część 1 (strony 1 - 203):

Katalog Meble dla Edukacji 2019/2020. Część 2 (strony 204 - 324):