Nowy katalog Meble dla Edukacji. Inspiracje, pomysły, aranżacje dla żłobków, przedszkoli i szkół

Meble dla Edukacji 2020/2021. Aktualność. Nowa SzkołaOddajemy w Państwa ręce najnowszy katalog Nowej Szkoły prezentujący wyposażenie meblowe placówek edukacyjnych. W niniejszej publikacji znajdują się nasze flagowe produkty: meble, stoły, ławki, krzesła, szatnie, kształtki rehabilitacyjne, miękkie siedziska i wiele innych.

Trzydziestoletnie doświadczenie na rynku edukacyjnym w Polsce i na świecie pozwala nam błyskawicznie reagować na potrzeby zmieniającej się rzeczywistości w żłobkach, przedszkolach i szkołach. Zespół kreatywnych projektantów oraz własna fabryka, w której wykorzystywane są najnowsze technologie i wysokogatunkowe materiały sprawiają, że nasze meble są funkcjonalne, bezpieczne, proste w montażu oraz szybko dostępne.

Proponujemy rozwiązania oparte o nowoczesny design w połączeniu z wysoką jakością. Prezentowane kolekcje są funkcjonalne i doskonale dopasowane zarówno do wieku jak i rytmu dnia użytkowników. Nasze meble utrzymane są w uniwersalnym, ponadczasowym stylu, który z powodzeniem zaaranżuje wnętrza zarówno klas żłobkowych, przedszkolnych czy szkolnych. Oddzielną kategorię stanowi asortyment dla seniora, zaprojektowany specjalnie z myślą o potrzebach osób starszych. Modułowy charakter mebli pozwala tak zaaranżować wnętrze, by zapewnić komfort przy maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Ofertę doskonale uzupełnia szeroki wybór mebli piankowych takich jak kanapki, krążki, pufy, kształtki rehabilitacyjne i materace, które sprawdzą się świetnie w miejscach relaksu, szkolnych korytarzach i szatniach czy salach gimnastycznych.

Niezmiennie od wielu lat dbamy o najwyższe standardy, a doskonałą jakość naszych produktów potwierdzamy międzynarodowymi certyfikatami i nagrodami. Stoły i krzesła z naszej oferty spełniają normy odpowiednie dla tego typu mebli dla placówek edukacyjnych: PN-EN 1729-1; PN-EN 1729-2. Pozostałe meble spełniają normy określone w swoich certyfikatach: PN-EN 14749, PN-EN 16121,PN-EN 16122, PN-EN 12221-1, PN-EN 14073-2, PN-EN 716-1.

Prezentacje produktowe zawierają opisy z uwzględnieniem zastosowania w konkretnych projektach oparte na wieloletnim doświadczeniu w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji.

Zobacz Katalog Meble dla Edukacji 2020/2021

Meble dla Edukacji 2020/2021. Nowa Szkoła

Szczegółowe opisy produktów, potrzebne do stworzenia kompleksowej specyfikacji wyposażenia, już wkrótce pojawią się w specjalnej STREFIE PROJEKTU.

Po zalogowaniu znajdą tu Państwo dokładne wymiary wyposażenia, rodzaje płyt meblowych, materiałów, surowców, tkanin, wypełnienia oraz pełną kolorystykę.

Zamieszczony w katalogu kod QR ułatwi Państwu przeniesienie się bezpośrednio do SZCZEGÓŁOWEGO OPISU w STREFIE PROJEKTU.

Zapraszamy do skorzystania z platformy pod adresem: strefaprojektu.nowaszkola.com

Tu znajdą Państwo dane kontaktowe do naszych doradców handlowych, którzy pozostają do Państwa dyspozycji.

Zamówienia można przesyłać również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem: sklep.nowaszkola.com