Katalog Multimedia w Edukacji 2020 już dostępny!

Katalog Multimedia w Eudukacji 2020. Nowa SzkołaPrzedstawiamy najnowszy  katalog  Multimedia w Edukacji stanowiący przewodnik po nowoczesnych technologiach w edukacji! Od kilku lat z powodzeniem rozwijamy ofertę  wzbogacając ją o nowe trendy. W oparciu o konsultacje ze  specjalistami od nowych technologii, wprowadzamy najnowsze rozwiązania zarówno technologiczne jak i te dotyczące wyposażenia sal. Odpowiadając na potrzeby rynku edukacyjnego wzbogacamy ofertę o nowe trendy tworząc  pracownie idealne,  łączące klasyczny i nowoczesny sposób nauczania.

Nowa dla edukacji konieczność nauczania zdalnego spowodowała, że oferta sprzętu multimedialnego stała się priorytetowa.  Uniwersalne rozwiązania zawarte w niniejszej publikacji gwarantują komfort pracy zdalnej, funkcjonalność i niezawodność w działaniu.

Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę sprzętu, oprogramowania i  wyposażenia. Proponujemy ciekawe  rozwiązania dla pracowni przyrodniczych, językowych i  informatycznych. Polecamy intuicyjne i proste w obsłudze programy multimedialne dostosowane do wieku i umiejętności ucznia.

Wszystkie produkty zawarte w katalogu zostały wyselekcjonowane w oparciu o wymogi podstawy programowej i  sprzyjają wszechstronnej, nowoczesnej edukacji.

Zobacz Katalog Multimedia w Edukacji 2020

Katalog Multimedia w Edukacji 2020. Nowa Szkoła

Zapraszamy do podróży po świecie nowych technologii i życzymy udanych zakupów.

Tu znajdą Państwo dane kontaktowe do naszych doradców handlowych, którzy pozostają do Państwa dyspozycji.

Zamówienia można przesyłać również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem: sklep.nowaszkola.com