Katalog Nowa Lab 2016 (laboratoria szkolne i pracownie tematyczne) – zobacz więcej

KatalogNowaLabOkladka285x405_v2016-06-13Nowa perspektywa unijna na lata 2014-2020 daje szanse na skorzystanie z dofinansowania w ramach tzw. kompetencji kluczowych. Szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne, które spełniają warunki regulaminu publikowanego z dokumentacją ogłaszanego konkursu, mogą wnioskować o doposażenie następujących pracowni: laboratorium matematyczne, laboratorium przyrodnicze, laboratorium językowe.

Nowa Szkoła, czerpiąc wiedzę z 25-letniego doświadczenia i współpracy z nauczycielami przedstawia Państwu katalog zgodny z rekomendacjami zamieszczonymi na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz w dokumentacjach ogłaszanych konkursów.

Poniżej katalog Nowa Lab: Laboratoria szkolne i pracownie tematyczne w wersji online:

Wyselekcjonowane przez nas wyposażenie zawiera: pomoce do nauki przedmiotów przyrodniczych: biologii, fizyki, chemii i geografii, pomoce do nauki matematyki, pomoce do nauki języków obcych, wyposażenie laboratoriów szkolnych, wyposażenie interaktywne spełniające założenia TIK.

Wypracowana przez Nową Szkołę oferta zapewni Państwu kompleksowe doposażenie szkoły. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami oraz Biurem Obsługi Klienta w celu dobrania oferty dedykowanej Państwa potrzebom.

Zachęcamy także do naszego sklepu internetowego, w którym znajdą Państwo cały katalog Nowa Lab: Laboratoria szkolne i pracownie tematyczne podzielony na kategorie.