Katalog Plastyka na rok 2018/2019 – zobacz już dziś

Katalog Plastyka 2018/2019. Nowa SzkołaDziałania plastyczne to nie tylko kartka papieru i kredki, ale również nieskończone możliwości tworzenia ze wszystkiego co nas otacza. Aktywność twórcza oprócz rozwoju zdolności manualnych, wzbogaca również osobowość dziecka. Pozwala kształtować jego dziecięcą kreatywność, wrażliwość artystyczną oraz wyobraźnię. Zaspokaja potrzebę aktywności, stanowi alternatywę dla świata wirtualnego, pozwala rozładować emocje.

Wykreuj wrażliwość artystyczną oraz wyobraźnię swojego dziecka!

Przygotowując naszą bogatą i niezwykle różnorodną ofertę materiałów plastycznych zawsze kierujemy się potrzebami dzieci, ich rodziców oraz nauczycieli z pasją. Proponujemy wyjątkowe i innowacyjne zestawy produktów, które stanowią bazę do tworzenia niesamowitych prac. Posiadamy wysokiej jakości papiery ozdobne, przybory plastyczne oraz wiele kreatywnych artykułów, dzięki którym świat będzie jeszcze bardziej kolorowy.

Poniżej znajdą Państwo Katalog Plastyka 2018/2019 w wersji online:

Katalog Plastyka 2018/2019 można również pobrać w wersji .pdf. Ponadto wszystkie produkty znajdują się w naszym sklepie internetowym, w kategorii Plastyka.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

Życzymy udanych zakupów!