Katalog Plastyka 2018/2019

Działania plastyczne to nie tylko kartka papieru i kredki, ale również nieskończone możliwości tworzenia ze wszystkiego co nas otacza. Aktywność twórcza oprócz rozwoju zdolności manualnych, wzbogaca również osobowość dziecka. Pozwala kształtować jego dziecięcą kreatywność, wrażliwość artystyczną oraz wyobraźnię. Zaspokaja potrzebę aktywności, stanowi alternatywę dla świata wirtualnego, pozwala rozładować emocje.

Przygotowując naszą bogatą i niezwykle różnorodną ofertę materiałów plastycznych zawsze kierujemy się potrzebami dzieci, ich rodziców oraz nauczycieli z pasją. Proponujemy wyjątkowe i innowacyjne zestawy produktów, które stanowią bazę do tworzenia niesamowitych prac. Posiadamy wysokiej jakości papiery ozdobne, przybory plastyczne oraz wiele kreatywnych artykułów, dzięki którym świat będzie jeszcze bardziej kolorowy.

Katalog Plastyka 2018/2019:

Partnerzy