Katalog Plastyka 2019/2020

Twórczość plastyczna to nie tylko rysowanie, malowanie, czy lepienie ale cały szereg fascynujących możliwości wyrażania siebie, które ogranicza tylko wyobraźnia twórcy. Jeśli szukacie inspiracji do aktywności plastycznej swoich uczniów i dzieci, to z pewnością znajdziecie w tym katalogu wiele pomysłów i materiałów do ich realizacji.

Naszym celem było przygotowanie pomocy, które zaspokoją potrzeby miłośników ekspresji plastycznej. Radość obcowania z fascynującym światem barw i kształtów zapewni szeroki wybór materiałów artystycznych, kreatywnych i tekstylnych. Na stronach katalogu znajdziecie Państwo starannie wyselekcjonowane pod względem jakości meble plastyczne, materiały i przybory szkolne oraz artykuły biurowe.

Oferta katalogowa obejmuje również gotowe zestawy produktów w formie indywidualnych i zbiorowych wyprawek plastycznych. Bogaty wachlarz propozycji zapewni kompleksowe wyposażenie żłobka, przedszkola, szkoły oraz każdej placówki o charakterze warsztatowym, edukacyjnym i terapeutycznym.

Katalog Plastyka 2019/2020:

Katalog Plastyka 2019/2020. Nowa Szkoła

Pobierz w wersji .pdf: Katalog Plastyka 2019-2020