Katalog Plastyka na rok szkolny 2019/2020 jest już dostępny!

Katalog Plastyka 2019/2020. Aktualności. Nowa SzkołaTwórczość plastyczna to nie tylko rysowanie, malowanie czy lepienie, ale cały szereg fascynujących możliwości wyrażania siebie, które ogranicza tylko wyobraźnia twórcy. Jeśli szukają Państwo inspiracji do aktywności plastycznej swoich uczniów i dzieci to z pewnością znajdziecie w tym katalogu wiele pomysłów i materiałów do ich realizacji.

Naszym celem było przygotowanie pomocy, które zaspokoją potrzeby miłośników ekspresji plastycznej. Radość obcowania z fascynującym światem barw i kształtów zapewni szeroki wybór materiałów artystycznych, kreatywnych i tekstylnych. Na stronach katalogu znajdziecie Państwo starannie wyselekcjonowane pod względem jakości meble plastyczne, materiały i przybory szkolne oraz artykuły biurowe.

Oferta katalogowa obejmuje również gotowe zestawy produktów w formie indywidualnych i zbiorowych wyprawek plastycznych. Bogaty wachlarz propozycji zapewni kompleksowe wyposażenie żłobka, przedszkola, szkoły oraz każdej placówki o charakterze warsztatowym, edukacyjnym i terapeutycznym.

Katalog Plastyka 2019/2020:

Katalog Plastyka 2019/2020. Nowa Szkoła

Więcej na temat Katalogu Plastyka na rok 2019/2020 znaleźć można tutaj. Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdą Państwo wszystkie produkty.

Życzymy udanych zakupów!