Katalog PLASTYKA

Przedstawiamy najnowszy katalog Nowej Szkoły poświęcony twórczości artystycznej i materiałom plastycznym.

Plastyka to nie tylko rysowanie, malowanie, czy lepienie ale cały szereg fascynujących możliwości wyrażania siebie, które ogranicza tylko wyobraźnia twórcy. Jeśli szukają Państwo inspiracji do aktywności plastycznej swoich uczniów i dzieci, to z pewnością znajdziecie w tym katalogu wiele pomysłów i materiałów do ich realizacji.

Naszym celem było przygotowanie pomocy, które zaspokoją potrzeby miłośników ekspresji plastycznej. Radość obcowania z fascynującym światem barw i kształtów zapewni szeroki wybór materiałów artystycznych, kreatywnych i tekstylnych.

O KATALOGU

Na stronach katalogu znajdą Państwo starannie wyselekcjonowane pod względem jakości materiały
i przybory szkolne oraz artykuły biurowe. Oferta katalogowa obejmuje również gotowe zestawy produktów w formie indywidualnych i zbiorowych wyprawek plastycznych. Proponujemy Państwu duży wybór mebli do przechowywania materiałów plastycznych, mobilne szafki, również z pełnym wyposażeniem, sztalugi malarskie, ekspozytory, suszarki do prac plastycznych, tablice ścienne do ekspozycji oraz fartuszki ochronne. Bogaty wachlarz propozycji zapewni kompleksowe wyposażenie żłobka, przedszkola, szkoły oraz każdej placówki o charakterze warsztatowym, edukacyjnym i terapeutycznym.

ZOBACZ KATALOG

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ

Zamówienia można składać za pośrednictwem doradców handlowych, których  których pełna lista znajduje się TU lub poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.

Zamówienia można przesyłać również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem: sklep.nowaszkola.com

Życzymy udanych zakupów i ciekawych inspiracji.

Zespół Nowej Szkoły