Katalog Senior + już dostępny

senior + 2022Prezentujemy nową odsłonę katalogu Senior +. Znajduje się w nim szereg starannie wybranych produktów spełniających kryteria dofinansowania w ramach rządowego Programu wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025.

W ramach programu, zapraszamy serdecznie na specjalnie przygotowaną stronę internetową programsenior.com. Znajdziecie Państwo na niej szczegółowe dane dotyczące dofinansowania w ramach wyżej wymienionego projektu, propozycje aranżacji pomieszczeń a także nasze realizacje.

Zawartość katalogu

Nasza propozycja jest szeroko konsultowana i skonstruowana dokładnie tak, aby spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby osób starszych. W katalogu prezentujemy starannie wyselekcjonowaną ofertę wyposażenia meblowego w stonowanych kolorach i sprzętu rehabilitacyjnego wspierającego aktywizację poprzez zajęcia ruchowe i rekreacyjne oraz szeroki wybór pomocy do terapii zajęciowej. Wspieramy rozwój pasji wśród osób starszych proponując szeroki wachlarz produktów do rozwijania zainteresowań.

W Nowej Szkole najważniejszy jest człowiek, niezależnie od tego ile ma lat. Adresatem naszej oferty jest Dom Seniora, Klub Seniora, Dom Opieki, Dom Pomocy Społecznej, Dom Spokojnej Starości, stowarzyszenia organizujące warsztaty terapii zajęciowej, organizacje senioralne i gabinety rehabilitacyjne.

Zespół kreatywnych projektantów oraz własna fabryka, w której wykorzystywane są najnowsze technologie i wysokogatunkowe materiały sprawiają, że nasze meble są funkcjonalne, bezpieczne, proste w montażu i szybko dostępne. Produkty piankowe pochodzące z naszej szwalni cechuje niepowtarzalne wzornictwo oraz wyjątkowo wysoka jakość wykonania.

Niezmiennie od wielu lat dbamy o najwyższe standardy, a doskonałą markę naszych produktów potwierdzają międzynarodowe certyfikaty i nagrody.

Wieloletni program Senior + na lata 2021-2025

W ramach programu „Senior +” jednostki samorządu terytorialnego mogą ubiegać się o pozyskanie środków finansowych na rozbudowę infrastruktury ośrodków wsparcia dla seniorów. Co roku na realizację programu przeznaczone zostają środki finansowe w wysokości 60 mln zł.

Moduły dofinansowania

Moduł pierwszy obejmuje jednorazowe wsparcie finansowe na utworzenie, przebudowę lub remont obiektów, które są własnością jednostki samorządu terytorialnego. W ramach tego modułu można też ubiegać się o środki na wyposażenie ośrodka wsparcia.

Moduł drugi to zapewnienie funkcjonowania istniejących ośrodków wsparcia. W tym przypadku dofinansowane zostaną działania związane z bieżącym utrzymaniem ośrodka.

Kliknij tutaj lub na okładkę, aby zobaczyć katalog.

senior + 2022

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi, do których kontakt znajduje się na ostatniej stronie niniejszego Katalogu.

Zachęcamy do przesyłania zamówień również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem: sklep.nowaszkola.com