Katalog Senior+ 2020 już dostępny!

KAtalog Senior+ 2020. Nowa SzkołaNowa Szkoła od niemal trzydziestu lat jest liderem wyposażania placówek użyteczności publicznej w stoły, krzesła, meble, pomoce dydaktyczne, naukowe i rehabilitacyjne. Dynamicznie zmieniająca się sytuacja demograficzna społeczeństwa skłoniła nas do przygotowania oferty skierowanej dla Seniorów.

Produkty zawarte w niniejszym katalogu spełniają kryteria dofinansowania w ramach rządowego programu Senior+ zapewniającego finansowe wsparcie gmin w tworzeniu i prowadzeniu Dziennych Domów dla osób starszych. Celem strategicznym Programu jest zwiększenie aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym Seniorów poprzez stworzenie i rozbudowę sieci Dziennych Domów „Senior+” i Klubów „Senior+” oraz zapewnienie wsparcia Seniorom (osobom nieaktywnym zawodowo w wieku 60+) poprzez umożliwienie społecznej aktywizacji, aktywności ruchowej oraz oferty edukacyjnej, kulturalnej, rekreacyjnej i opiekuńczej. W ramach Programu można pozyskać jednorazowe wsparcie finansowe na utworzenie lub wyposażenie placówki albo środki zapewniające funkcjonowanie miejsc już istniejących. Dofinansowaniu mogą podlegać również działania związane z bieżącym utrzymaniem placówki.

Jesteśmy świadomi jak dużym wyzwaniem jest stworzenie optymalnych warunków dla osób w wieku dojrzałym. Nasza propozycja jest przemyślana, szeroko konsultowana i skonstruowana dokładnie tak, aby spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby osób starszych. W Nowej Szkole najważniejszy jest człowiek, niezależnie od tego ile ma lat, dlatego przygotowaliśmy niniejszą ofertę skierowaną dla Domów i Klubów Seniora, Domów Pomocy Społecznej, stowarzyszeń i organizacji senioralnych, gabinetów rehabilitacyjnych. Projektujemy funkcjonalne kolekcje meblowe dostosowane do potrzeb pomieszczeń w domach dla Seniorów. Nasze komfortowe meble piankowe pozwalają stworzyć miejsce odpoczynku natomiast kształtki rehabilitacyjne są niezbędną pomocą w terapii i zachowaniu sprawności fizycznej w starszym wieku.

Prezentujemy Państwu starannie wyselekcjonowana ofertę wyposażenia i sprzętu rehabilitacyjnego wspierającego aktywizację poprzez zajęcia ruchowe i rekreacyjne dopasowane do potrzeb i możliwości osób dojrzałych i starszych, a także bogatą ofertę kulturalną oraz szereg pomocy do terapii zajęciowej.

Nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem a każdy produkt sygnowany logo Nowej Szkoły spełnia standardy bezpieczeństwa i jakości co potwierdzane jest międzynarodowymi certyfikatami i nagrodami.

Zadbajmy wspólnie o zdrową, aktywną, radosną i pełną nowych możliwości jesień życia.

Zobacz Katalog Senior+

Katalog Senior+ 2020. Nowa Szkoła

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi, którzy pomogą wybrać odpowiednie wyposażenie Państwa placówki.

Zachęcamy do przesyłania zamówień również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem: sklep.nowaszkola.com

Życzymy Państwu dobrych zakupów.