Katalog Specjalne Potrzeby Edukacyjne 2018/2019 – zobacz

KAtalog Specjalne Potrzeby Edukacyjne 2018/2018. Nowa SzkołaW czasie trwającej reformy edukacji, Nowa Szkoła przygotowała kolejny katalog dedykowany specjalnym potrzebom edukacyjnym. Znajdziecie w nim Państwo wiele pomocy dydaktycznych i terapeutycznych dostosowanych do potrzeb i predyspozycji uczniów niepełnosprawnych jak i wybitnie uzdolnionych. Dla tych pierwszych oferujemy szeroką gamę produktów uporządkowanych według dwóch kategorii: Zaburzenia rozwojowe i niepełnosprawność intelektualna, Integracja sensoryczna i rehabilitacja. Dla drugiej grupy odbiorców dedykowany jest dział: Wybitne uzdolnienia. Czekają w nim pomoce rozwijające umiejętności: humanistyczne i językowe, przyrodnicze, matematyczne, informatyczne, konstrukcyjne oraz artystyczne.

Nowy katalog dedykowany specjalnym potrzebom edukacyjnym

Prezentowane w katalogu produkty zostały przygotowane i opracowane zgodnie z wymaganiami aktualnej podstawy programowej. Nowe kategorie podziału katalogu, pozwolą Państwu łatwiej ukierunkować i odpowiednio dostosować pracę do możliwości rozwojowych i edukacyjnych uczniów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogate materiały edukacyjno – terapeutyczne i nowoczesne pomoce dydaktyczne. W ich doborze kierowaliśmy się innowacyjnym podejściem w systemie nauczania, a także bezpieczeństwem użytkowania. Wszystkie produkty zostały starannie wyselekcjonowane pod względem jakości, funkcjonalności i komfortu pracy.

Wierzymy, że katalog w nowej szacie będzie dla Państwa źródłem inspiracji i pozwoli zrealizować założone cele w pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Poniżej znajdą Państwo Katalog Specjalne Potrzeby Edukacyjne 2018/2019 w wersji online:

Katalog Specjalne Potrzeby Edukacyjne 2018/2019 można również pobrać w wersji .pdf. Ponadto wszystkie produkty znajdują się w naszym sklepie internetowym.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

Życzymy udanych zakupów!