Katalog Specjalne Potrzeby Edukacyjne 2018/2019

W czasie trwającej reformy edukacji, Nowa Szkoła przygotowała kolejny katalog dedykowany specjalnym potrzebom edukacyjnym. Znajdziecie w nim Państwo wiele pomocy dydaktycznych i terapeutycznych dostosowanych do potrzeb oraz predyspozycji uczniów niepełnosprawnych jak i wybitnie uzdolnionych.

Dla uczniów niepełnosprawnych oferujemy szeroką gamę produktów uporządkowanych według dwóch kategorii: Zaburzenia Rozwojowe i Niepełnosprawność Intelektualna, Integracja Sensoryczna i Rehabilitacja.

Dla uczniów wybitnie uzdolnionych dedykowany jest dział: Wybitne Uzdolnienia. Czekają w nim pomoce rozwijające umiejętności: humanistyczne i językowe, przyrodnicze, matematyczne, informatyczne, konstrukcyjne oraz artystyczne.

Katalog Specjalne Potrzeby Edukacyjne 2018/2019:

Zaburzenia Rozwojowe i Niepełnosprawność Intelektualna:

Integracja Sensoryczna i Rehabilitacja:

Wybitne Uzdolnienia:

Partnerzy