Katalog Specjalne Potrzeby Edukacyjne 2020 już dostępny!

Katalog Specjalne Potrzeby Edukacyjne 2020. Nowa SzkołaNowa Szkoła od wielu lat aktywnie wspiera proces kształcenia oraz wychowania dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W oparciu o nową podstawę programową oraz konsultacje z metodykami i specjalistami stworzyliśmy rzetelną i kompleksową ofertę pomocy dedykowanych procesowi nauczania przy specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Placówki z oddziałami integracyjnymi, wzorem światowych trendów w edukacji, na stałe wpisały się w rzeczywistość polskiej oświaty. Oddziały w takich przedszkolach i szkołach zapewniają właściwą opiekę zarówno dziecku z wyjątkowymi uzdolnieniami jak i temu z dysfunkcjami. Dodatkowo poza placówką rodzice mogą korzystać z usług Poradni psychologiczno – pedagogicznych oraz gabinetów specjalistycznych, które zapewniają profesjonalną terapię indywidualnie podchodząc do potrzeb każdego dziecka.

Właśnie biorąc pod uwagę indywidualne cechy, zainteresowania i zdolności każdego dziecka, staramy się kształtować przestrzeń wspierającą rozwój i potencjał dla naszych najmłodszych. Od niemalże 30 lat tworzymy ofertę wspomagającą pedagogów, psychologów i nauczycieli w pracy z dzieckiem ze specjalnymi potrzebami i wymogami. Z myślą o dostosowaniu metod do potrzeb, możliwości, ograniczeń oraz szczególnych uzdolnień dziecka przygotowaliśmy katalog produktów uporządkowanych w następujących kategoriach: przestrzeń terapeutyczna, zaburzenia rozwojowe i niepełnosprawność intelektualna, integracja sensoryczna i rehabilitacja, wybitne uzdolnienia.

Proponujemy szeroki wybór narzędzi diagnostycznych, bogaty zbiór materiałów edukacyjno – terapeutycznych oraz inspirujące pomoce dydaktyczne do efektywnego kształcenia uczniów o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych.

Większość z prezentowanych produktów jest naszego autorstwa i wykonania, jak na przykład miękkie kąciki terapeutyczne, rehabilitacyjne kształtki piankowe, miękkie siedziska do terapii proprioceptywnej, podświetlane baseny z piłeczkami, urządzenia do sali integracyjnej z podwiesiami, pomoce do terapii logopedycznej i wiele innych.

Wszystkie produkty zawarte w  Katalogu spełniają standardy bezpieczeństwa i jakości ustanowione dla placówek edukacyjnych.

Zobacz Katalog Specjalne Potrzeby Edukacyjne 2020

Katalog Specjalne Potrzeby Edukacyjne 2020/2021. Nowa Szkoła

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi, którzy pomogą wybrać odpowiednie wyposażenie Państwa placówki. Lista kontaktów znajduje się TU.

Zachęcamy do przesyłania zamówień również za pośrednictwem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem sklep.nowaszkola.com

Życzymy udanych zakupów.