Katalog Subwencja Oświatowa i Laboratoria Szkolne 2019 już dostępny!

Katalog Subwencja Oświatowa i Laboratoria Szkolne 2019. Nowa SzkołaZ radością oddajemy w Państwa ręce Katalog Subwencja Oświatowa i Laboratoria Szkolne na rok 2019. Wyboru produktów dokonaliśmy mając na uwadze wymagania nowej podstawy programowej oraz kryteria dofinansowania w ramach rezerwy subwencji oświatowej, która w tym roku skupia się na wyposażeniu i doposażeniu pracowni szkolnych.

Znajdą tu Państwo gotową listę produktów koniecznych do wyposażenia placówek szkolnych w ławki, krzesła, meble do sal lekcyjnych i gabinetów nauczycieli, specjalistyczne meble laboratoryjne, pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji podstawy programowej w szkole podstawowej w zakresie takich przedmiotów jak biologia, geografia, chemia, fizyka.

Katalog Subwencja Oświatowa i Laboratoria Szkolne 2019

Katalog Subwencja Oświatowa i Laboratoria Szkolne 2019. Nowa Szkoła

Więcej na temat Katalogu Subwencja Oświatowa i Laboratoria Szkolne 2019 znaleźć można tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów!