Katalog Szkoła Podstawowa 2020/2021 już dostępny!

Katalog Szkoła Podstawowa 2020/2021. Aktualność. Nowa SzkołaZ radością oddajemy w Państwa ręce nasz najnowszy katalog Szkoła Podstawowa. Na ponad tysiącu stron zgromadziliśmy kompendium wiedzy na temat urządzenia placówek edukacyjnych. W naszej ofercie znajdują się kolekcje meblowe, krzesła, ławki, stoły, wyposażenie szatni, stołówki, sali gimnastycznej, pracowni przyrodniczych, laboratoriów szkolnych a także sprzęt multimedialny, sportowy i rehabilitacyjny, pomoce dydaktyczne i naukowe oraz gry i zabawki edukacyjne. W katalogu znaleźć można również gotowe aranżacje, ciekawe pomysły na zajęcia oraz kreatywne pomoce edukacyjne.

Selekcja oferty produktów dokonywana jest przede wszystkim zgodnie z wymaganiami nowej podstawy programowej, ale także w oparciu o kryteria i rekomendacje dofinansowania w ramach rządowych i unijnych projektów edukacyjnych. Wszystkie produkty zawarte w Katalogu spełniają standardy bezpieczeństwa i jakości ustanowione dla placówek edukacyjnych.

Katalog spełnia także oczekiwania i potrzeby kształcenia specjalnego w oddziałach integracyjnych czy specjalnych szkołach podstawowych.

Katalog został podzielony na podstawowe sekcje wyposażania placówek szkolnych zaznaczone kolorowymi zakładkami oraz czytelny indeks.

Zobacz Katalog Szkoła Podstawowa 2020/2021

Katalog Szkoła Podstawowa 2020/2021. Okładka. Aktualność. Nowa Szkoła

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi, których pełna lista znajduje się TU.

Zamówienia można przesyłać również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem: sklep.nowaszkola.com

Zapraszamy do podróży po nowych zakątkach edukacji zawartych w Katalogu i życzymy udanych zakupów.