Katalog Szkoła Średnia 2019/2020

W roku zmian w systemie edukacji stworzyliśmy unikatowy katalog skierowany do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Przedstawiamy w nim kompleksowe rozwiązania dla liceów, techników, szkół branżowych. Nasze pomysły konsultujemy z dyrektorami szkół, specjalistami i ekspertami by stworzyć najlepszą ofertę spełniającą oczekiwania kadry pedagogicznej, uczniów i rodziców. Modyfikujemy technologie, inwestujemy w nowoczesne rozwiązania i wciąż stawiamy sobie nowe cele. Nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem, a każdy produkt, który znajduje się w ofercie spełnia standardy bezpieczeństwa i jakości.

W ofercie Nowej Szkoły znajdą Państwo meble, wyposażenie klas, szatni i stołówek, pomoce dydaktyczne, sprzęt multimedialny, sportowy i rehabilitacyjny - wszystko, co potrzebne jest do pracy z uczniem. W najnowszym katalogu znajdują się najwyższej jakości krzesła, ławki, funkcjonalne szafy oraz produkty do aranżacji sal dydaktycznych i specjalistycznych pracowni. Prezentujemy szeroki wachlarz nowoczesnych i innowacyjnych pomocy naukowych pogrupowanych w kategorie zgodne ze specyfiką danego przedmiotu. Wyboru produktów dokonaliśmy mając na uwadze wymagania nowej podstawy programowej.

Dla Państwa wygody katalog podzielony jest na intuicyjne działy zaznaczone kolorami oraz czytelny indeks. Na ostatniej stronie znajdą Państwo pełne dane kontaktowe do naszych przedstawicieli handlowych. Zamówienia można składać również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

Katalog Szkoła Średnia 2019/2020:

Katalog Szkoła Średnia 2019/2020. Nowa Szkoła

Pobierz w wersji .pdf: Katalog Szkoła Średnia 2019/2020