Katalog Szkoła Średnia na rok 2019/2020 już dostępny!

Katalog Szkoła Średnia 2019/2020. Nowa SzkołaZ największą przyjemnością oddajemy w Państwa ręce nasz pierwszy katalog skierowany do szkół średnich. Przedstawiamy w nim kompleksowe rozwiązania dla liceów, techników, szkół branżowych. Pomysły w nim zawarte skonsultowaliśmy z dyrektorami szkół, specjalistami i ekspertami szkolącymi nauczycieli jak również z samymi nauczycielami a przede wszystkim dostosowaliśmy zawartość oferty do podstawy programowej. Dzięki temu stworzyliśmy odpowiednią ofertę spełniającą oczekiwania kadry pedagogicznej oraz uczniów.

W katalogu znajdą Państwo meble, wyposażenie klas, szatni i stołówek, pomoce dydaktyczne, sprzęt multimedialny, sportowy i rehabilitacyjny – wszystko, co potrzebne jest do pracy z uczniem. W ofercie dla szkół średnich znajdują się najwyższej jakości krzesła, ławki, funkcjonalne szafy oraz produkty do aranżacji sal dydaktycznych i specjalistycznych pracowni. Prezentujemy szeroki wachlarz nowoczesnych i innowacyjnych pomocy naukowych pogrupowanych w kategorie zgodne ze specyfiką danego przedmiotu. Wyboru produktów dokonaliśmy mając na uwadze wymagania nowej podstawy programowej.

Katalog Szkoła Średnia 2019/2020

Katalog Szkoła Średnia 2019/2020. Nowa Szkoła

Więcej na temat Katalogu Szkoła Średnia na rok 2019/2020 znaleźć można tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów!